INFORMACJE O BLOGU

Manifest użytkownika cinek1702

Lech Poznań

LOTTO Ekstraklasa

Polska, 2016/2017

Ten manifest użytkownika cinek1702 przeczytało już 1166 czytelników!
Łącznie swój komentarz zostawiło 0 z nich.

MÓJ BLOG 
V Kolejka Lotto Ekstraklasy
 
Sytuacja klubu po pierwszych czterech kolejkach nie była zbyt optymistyczna. Zajmowaliśmy odległe 13 miejsce z 6 punktami straty do lidera. W ramach V serii gier gościliśmy w Poznaniu Górników z Łęcznej. Mecz od samego początku ułożył się po naszej myśli, za sprawą skrzydłowych Macieja Makuszewskiego oraz Mateja Pucko. Honorową bramkę dla gości z Lubelszczyzny zdobył Łukasz Tymiński. Mecz zakończył się wynikiem 3:1, ponieważ bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Marcin Robak.
 
 
 
 
VI Kolejka Lotto Ekstraklasy
 
Po pewnym zwycięstwie przed własną publicznością udaliśmy się w dobrych humorach na mecz przyjaźni do Gdyni. Postanowiłem nie zmieniać taktyki, która nareszcie przynosi oczekiwane efekty. Mecz z Arką był popisem strzeleckim naszych napastników Pawła Tomczyka i Dawida Kownackiego, którzy w 33 minuty zdobyli łącznie 3 bramki. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem 1:4.
 
 II Runda Pucharu Polski
 
W ramach drugiej rundy Pucharu Polski los sprawił, że graliśmy z Rozwojem Katowice. Mecz rozgrywany był w Poznaniu bez udziału publiczności. Jest to kara nałożona jeszcze w poprzedniej edycji rozgrywek. Mecz wygraliśmy skromnie 1:0 po bramce Pawła Tomczyka.

VII Kolejka Lotto Ekstraklasy
 
Spotkanie w którym gościliśmy Górali z Bielska Białej potwierdził, że Kolejorz nareszcie jest na fali wznoszącej. Pewnie wygraliśmy 4:0. Oddając aż 21 strzałów na bramkę Gustavo Bussato.

III Runda Pucharu Polski
 
Po skromnej wygranej z Rozwojem Katowice przyszło nam się zmierzyć z Wigrami Suwałki. Mecz tym razem rozgrywaliśmy na wyjeździe. Wynik spotkania otworzył Darko Jevtić. Następnie odpowiedziały Wigry za sprawą naszego byłego zawodnika Miłosza Kozaka. W drugiej połowie spotkania mój zespół nie potrafił znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Potrzebna była dogrywka. W 94 minucie bramkę na wagę zwycięstwa zdobył obrońca Paweł Baranowski. Niestety Kolejorz odpada z Pucharu Polski już w III rundzie. Jest to niewyobrażalna porażka wizerunkowa klubu, za którą biorę pełną odpowiedzialność.

VIII Kolejka Lotto Ekstraklasy

Po druzgocącym blamażu w Pucharze Polski udaliśmy się na wyjazdowy mecz z KGHM Zagłębiem Lubin. Na szczęście moi odpowiednio zareagowali na to co wydarzyło się kilka dni wcześniej. Wygrywamy z Miedziowymi 2:4.


IX Kolejka Lotto Ekstraklasy
 
Po ostatnich wyjazdach przyszedł czas na mecz przed poznańską publicznością. Naszymi przeciwnikami byli piłkarze Wisły Kraków. Niestety nie był to nasz dzień. Mimo stwarzanych sytuacji nie udało nam się zdobyć bramki, w przeciwieństwie do piłkarzy krakowskiej Wisły. Wynik spotkania otworzył Paweł Brożek, a ustalił były gracz poznańskiej lokomotywy Semir Stilić, który przypomniał o sobie piękną bramką z rzutu wolnego w 77 minucie meczu.

X Kolejka Lotto Ekstraklasy
 
Po porażce u siebie udaliśmy się na Pomorze do Gdańska na mecz z Lechią. Podchodziłem do tego meczu z pewnym niepokojem o naszą słabą skuteczność. Nie myliłem się, przez większość spotkania nie mogliśmy zdobyć bramki. Wyręczył nas w 78 minucie Mario Maloca, który skierował piłkę do własnej siatki. Wygrywamy skromnie 0:1. Po tym meczu cieszyć może jedynie dobra gra obrony na zero z tyłu.

Podsumowanie
 
Po dziesięciu kolejkach ligowych wyniki zespołu się poprawiły. Nadal jednak gramy w kratkę i zdarzają nam się pechowe remisy, czy porażki. Muszę to poprawić, ponieważ takie detale mogą zaważyć na końcowym sukcesie, czyli Mistrzostwie Polski.

ZDANIEM CZYTELNIKÓW CM REVOLUTION

Możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Nie masz konta? Zarejestruj się.

Drogi Rewolucjonisto, prosimy o przestrzeganie regulaminu i zapoznanie się z FAQ

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution